VanChoob

تولید الوار چوبی

کارخانه ون چوب

تولید


تولید الوار چند لایه خانه چوبی ون چوب

«در آغاز مانند هر تولیدکننده دیگر با چالش هایی روبه رو بودم اما این باعث نشد که دست از تلاش بردارم .در اواخر دهه ۸۰ از بزرگترین کارخانجات مصنوعات چوبی اروپا و روسیه بازدید کردم. پس از بررسی دقیق پروژه های قبلی که در ایران ساخته شده بود و رفع ایرادات آن و با تکیه بر متخصصین مجرب اقدام به تولید پروفیل چوبی چند لایه کردم .»

یگانه

مدیر ون چوب

vanchoob
درباره ون چوب
vanchoob

 در تولید الوار چوبی از مرغوب ترین چوب های وارداتی استفاده می شود . تکنسین های ما به دقت فرآیند تولید الوارچوبی را زیر نظر دارند .

هنگام انتخاب شرکت مناسب برای ساخت خانه ی چوبی ، به همه جزییات توجه کنید . زیرا ، تنها الوارهای چوبی قابل اعتماد هستند که ضخامت کافی را داشته باشند و حتما فرآوری شده باشند .در برابر زلزله ایمن باشند و این امر زمانی امکان پذیر است که آن سازه  از الوار تیمبر و لاگ گرده بینه و با تجهیزات مدرن از مواد اولیه مرغوب و با رعایت فن آوری های نوین و استانداردهای روز دنیا ساخته شده باشد .

درصورت تمایل ، بازدید از خط تولید الوار چوبی ون چوب تا حد امکان برای مشتریان ما امکان پذیر است. ما از شما دعوت می کنیم فرم بازدید را پرکنید تا شخصاً از کلیه مراحل تولید الوار خانه چوبی با کیفیت بالا توسط ون چوب دیدن کنید.

به صفحه ی نمونه پروژه ها بروید .

شما می توانید در قسمت سوالات متداول پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید .

کارشناسان ما در ون چوب آماده ی پاسخ گویی به شما مشتریان عزیز هستند .

الوار چوبی در برابر اکسیداسیون مقاوم است که این عمر به طولانی تر شدن عمر بنای چوبی کمک می کند .

خانه ی چوبی مراقب سلامت جسم و روح شماست .

با ما تماس بگیرید .


شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق سایت محفوظ و مربوط به ون چوب می باشد.

طراحی و پشتیبانی : باسط وب

021 26753716 - 021 26753345

09356911234

فرم تماس با ما