VanChoob

ویلای چوبی ساخته شده از تیمبر چند لایه

ویلای چوبی بزرگ

 ویلای چوبی ساخته شده از تیمبر چند لایه


تولید ون چوب

الوارهای چوبی ساخته شده توسط این گروه مهندسی به عنوان مصالح ساختمانی با کیفیت در ساخت ویلای چوبی  به کار برده می شود. این الوارها با گذشت زمان تغییر شکل نمی دهند .برای تولید این محصول فقط ازتنه های درختان کاج و صنوبر جنگلهای سیبری استفاده می شود .

ویلای چوبی ساخته از الوارهای تیمبر چند لایه چوبی حافظ سلامت شماست .

ویلاهای چوبیچسبی که برای تولید الوارهای چند لایه استفاده می شود سازگار با محیط زیست است . مشابه این چسب برای تولید ظروف چوبی و مبلمان کودک استفاده می شود . بسیاری  از مصالح ساختمانی می توانند در طولانی مدت باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک بخصوص برای کودکان شوند.  تیمبر هایی که با این چسب تولید می شوند اثرات منفی بر روی بدن انسان نمی گذارند .این چسب ها کمترین میزان انتشار فرمالدهید (بالاترین کلاسE1- )  > را دارند . 

ضخامت این چسب تنها ۰٫۰۳ سانتی متر است و در داخل چوب قرارمی گیرد . این چسب تماسی با هوای اطراف ندارد بنابراین در طولانی مدت دچار خرابی نمی شوند .  این چسب جریان هوای طبیعی و نفوذپذیری بخار آب در چوب را حفظ می کند .  می توان گفت که ویلاهای چوبی ون چوب مانند یک جنگل زنده هستند و نفس می کشند.

زندگی در ویلاهای چوبی بسیار دلپذیر و لذت بخش است

تراس ویلا چوبی

ویلا های چوبی ون چوب  گزینه مناسبی برای اقامت دائم چه در فصول گرم و چه در فصول سرد هستند به دلیل اینکه محصولات چوبی ون چوب عایق حرارت هستند به همین علت در فصول سرد به راحتی میتوان ویلای چوبی  را گرم کرد و در فصل تابستان هم محیط داخل منزل خنک باقی می ماند . دیوارهای چوبی خانه، هوای گرم را جمع می کنند و به طور مساوی آن را در داخل فضای داخلی توزیع کرده و تعادل دما و رطوبت را حفظ می کنند.  .

زندگی در ویلای چوبی بسیار راحت و لذت بخش است

ورودی ویلا چوبی

ویلای چوبی باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شوند.

نمای ویلای چوبی از داخل

ویلا های چوبی ون چوب در صرفه جویی انرژی موثرند. با طراحی خاص  ناچ ها و یا همان حفره های اتصال الوارها  به ورود جریان هوا بین الوارها کمک می کند و وجود شیار بادگیر باعث عدم مزاحمت باد در ساختمان می شود. این مسئله باعث کاهش ضریب اتلاف هوای گرم می شود وخانه و  هزینه های گرمایشی در زمستان را کاهش می دهد.

ویلای چوبی ون چوب قابل اعتماد هستند.

نمای ویلای چوبی از بیرون

این الوارها چندین برابر  از چوب یکپارچه محکم تر هستند . این الوارها ابتدا تک به تک روی هم چسبانده می شوند سپس تحت فشار زیاد قرار می گیرند و این مسئله باعث افزایش قدرت تیمبر های چوبی می شود به دلیل این ساختار عملا مشکلات چوب های یکپارچه رفع می شود مانند  فشار داخلی که به مرور باعث تغییر شکل چوب می شود ( باد کردن و پیچ خوردگی مواد ) زیرا اینگونه تغییر شکل چوب باعث اختلال در هدایت گرمایی چوب شده و فرایند تخریب چوب را سرعت می بخشد .

الوار ون چوب مصالح ساختمانی آماده هستند.

نمای ویلای چوبی از بیرون

به دلیل  کیفیت بالا یالوار ها و ویژگی های زیبایی شناختی این محصول ، دیگر نیازی به صرف هزینه بابت سایر مواد تکمیل کننده برای ظاهر ویلا نیست . مشابه این قطعات در دکوراسیون داخلی منازل به کار برده می شود.شما هم می توانید در کنار رنگ طبیعی الوارها از براق کننده ها استفاده کنید و یا با رنگ کردن دیوارها فضای زیبایی را به وجود اورید .

ساخت ویلای چوبی با الوارهای ون چوب به سرعت انجام می شود .

نمای ویلای چوبی از بیرون

 نصب و مونتاژ این ویلاها بسیار کوتاه تر از ساخت ساختمان با مصالح متداول است.  نصب خانه ۲۵۰ متری ساخته شده از الوارهای تیمبر توسط ون چوب بر روی فونداسیون آماده حدودا ۳-۴ هفته است.

شما می توانید در ویلای چوبی ون چوب بلافاصله سکنی کنید.

ویلای چوبی بزرگ

 شما می توانید در تمام طول سال اقدام به ساخت خانه ها کنید زیرا این الوارها نیازی به زمان برای تغییر حجم ندارند.(متوسط انقباض ۱ تا ۲% است) این ویژگی به شما اجازه می دهد تا بلافاصله پس از مونتاژ دیوارها و سازه های پشتیبان در خانه خود ساکن شوید.

ایمنی در برابر آتش

ویلای چوبی دوبلکس

  الوارهای تیمبر  نسبت به سایر مصالح ساختمانی  حتی مواد فلزی مقاومت بسیار بیشتری در برابر اتش دارد . هنگام اتش سوزی ، فولاد بلافاصله نرم شده و شروع به تغییر شکل می دهد .بنابراین ظرفیت باربری خود را از دست می دهد. خانه های بتنی نیز از این امر مستثنی نیستند زیرا بلوک های بتنی در آتش گسیخته می شوند. اما چوب این چنین نیست – رسانایی گرمایی آن به گونه ای است که وقتی یک سمت آن میسوزد سمت دیگر ان گرم نمی شود. به کاربردن مواد ضد حریق بر رویه رویه چوب از سوختن ان جلوگیری می کند.

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق سایت محفوظ و مربوط به ون چوب می باشد.

طراحی و پشتیبانی : باسط وب

021 26753716 - 021 26753345

09356911234

فرم تماس با ما