VanChoob

مزایای خانه های چوبی تولیدشده از تیمبرهای چند لایه چوبی

خانه های چوبی

مزایای خانه های چوبی تولید شده ازتیمبرهای چند لایه


تولید ون چوب

الوارهای چوبی چند لایه تولید شده توسط این گروه تولیدی  به عنوان مصالح ساختمانی با کیفیت در تولید خانه های چوبی با دوام به کار برده می شود و با گذشت زمان تغییر شکل نمی دهند .برای تولید این محصول فقط ازتنه های درختان کاج و صنوبر جنگلهای سیبری استفاده می شود .

خانه تولید شده از الوارهای تیمبر چند لایه چوبی حافظ سلامت شماست .

خانه های چوبیچسبی که برای تولید الوارهای چند لایه استفاده می شود سازگار با محیط زیست است مشابه این چسب برای تولید ظروف چوبی و مبلمان کودک استفاده می شود بسیاری  از مصالح ساختمانی می توانند در طولانی مدت باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک بخصوص برای کودکان شوند.اما تیمبر هایی که با این چسب تولید می شوند اثرات منفی بر روی بدن انسان نمی گذارد و کمترین میزان انتشار فرمالدهید (بالاترین کلاسE1- )  > را دارد . 


ضخامت این چسب تنها ۰٫۰۳ سانتی متر است و در داخل چوب قرارمی گیرد پس تماسی با هوای اطراف ندارد بنابراین در طولانی مدت دچار خرابی نمی شود. این چوب جریان هوای طبیعی و نفوذپذیری بخار آب در چوب را حفظ می کند ، به همین دلیل می توان گفت که خانه های چوبی ون چوب مانند یک جنگل زنده هستند و نفس می کشند.

 

زندگی در خانه های چوبی بسیار دلپذیر و لذت بخش است

خانه های چوبی

خانه های چوبی ون چوب  گزینه مناسبی برای اقامت دایم چه در فصول گرم و چه در فصول سرد هستند به دلیل اینکه محصولات چوبی ون چوب عایق حرارت هستند به همین علت در فصول سرد به راحتی میتوان خانه های چوبی ون چوب را گرم کرد و در فصل تابستان هم محیط داخل منزل خنک باقی می ماند . دیوارهای چوبی خانه، هوای گرم را جمع می کنند و به طور مساوی آن را در داخل فضای داخلی توزیع کرده و تعادل دما و رطوبت را حفظ می کنند.  . 

 

زندگی در خانه های چوبی بسیار راحت و لذت بخش است

خانه های چوبی
 

 

خانه های چوبی باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شوند.

خانه های چوبی

خانه های چوبی ون چوب در صرفه جویی انرژی موثرند. با طراحی خاص  ناچ ها و یا همان حفره های اتصال الوارها  به ورود جریان هوا بین الوارها کمک می کند و وجود شیار بادگیر باعث عدم مزاحمت باد در ساختمان می شود. این مسئله باعث کاهش ضریب اتلاف هوای گرم می شود وخانه و  هزینه های گرمایشی در زمستان را کاهش می دهد.

 

خانه های چوبی ون چوب قابل اعتماد هستند.

خانه های چوبی

این الوارها چندین برابر  از چوب یکپارچه محکم تر هستند . این الوارها ابتدا تک به تک روی هم چسبانده می شوند سپس تحت فشار زیاد قرار می گیرند و این مسئله باعث افزایش قدرت تیمبر های چوبی می شود به دلیل این ساختار عملا مشکلات چوب های یکپارچه رفع می شود مانند  فشار داخلی که به مرور باعث تغییر شکل چوب می شود ( باد کردن و پیچ خوردگی مواد ) زیرا اینگونه تغییر شکل چوب باعث اختلال در هدایت گرمایی چوب شده و فرایند تخریب چوب را سرعت می بخشد .

 

الوارهای خانه چوبی ون چوب مصالح ساختمانی آماده هستند.

خانه های چوبی

به دلیل  کیفیت بالا یالوار ها و ویژگی های زیبایی شناختی این محصول ، دیگر نیازی به صرف هزینه بابت سایر مواد تکمیل کننده برای ظاهر خانه نیست . مشابه این قطعات در دکوراسیون داخلی منازل به کار برده می شود.شما هم می توانید در کنار رنگ طبیعی الوارها از براق کننده ها استفاده کنید و یا با رنگ کردن دیوارها فضای زیبایی را به وجود اورید .

 

ساخت خانه چوبی با الوارهای ون چوب به سرعت انجام می شود .

خانه های چوبی

 نصب و مونتاژ این خانه ها بسیار کوتاه تر از ساخت خانه های با مصالح متداول است.  نصب خانه ۲۵۰ متری ساخته شده از الوارهای تیمبر توسط ون چوب بر روی فونداسیون آماده حدودا ۳-۴ هفته است.

 

شما می توانید در خانه های ون چوب بلافاصله سکنی کنید.

خانه های چوبی

 شما می توانید در تمام طول سال اقدام به ساخت خانه ها کنید زیرا این الوارها نیازی به زمان برای تغییر حجم ندارند.(متوسط انقباض ۱ تا ۲% است) این ویژگی به شما اجازه می دهد تا بلافاصله پس از مونتاژ دیوارها و سازه های پشتیبان در خانه خود ساکن شوید.

 

ایمنی در برابر آتش

خانه های چوبی

  الوارهای تیمبر خانه چوبی نسبت به سایر مصالح ساختمانی  حتی مواد فلزی مقاومت بسیار بیشتری در برابر اتش دارد . هنگام اتش سوزی ، فولاد بلافاصله نرم شده و شروع به تغییر شکل می دهد .بنابراین ظرفیت باربری خود را از دست می دهد. خانه های بتنی نیز از این امر مستثنی نیستند زیرا بلوک های بتنی در آتش گسیخته می شوند. اماچوب این چنین نیست – رسانایی گرمایی آن به گونه ای است که وقتی یک سمت ان میسوزد سمت دیگر ان گرم نمی شود. به کاربردن مواد ضد حریق بر رویه رویه چوب از سوختن ان جلوگیری می کند.

 

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق سایت محفوظ و مربوط به ون چوب می باشد.

طراحی و پشتیبانی : باسط وب

021 26753716

09356911234

فرم تماس با ما